O firmie

Hurtownia Stali Centurion

Hurtownia Stali Centurion powstała w 1992 roku. Zajmujemy się detaliczną i hurtową sprzedażą wyrobów hutniczych. Ponad 30 letnia działalność firmy na rynku, rzetelna obsługa i konkurencyjne ceny przyczyniły się do utrwalenia wizerunku naszej firmy jako solidnego partnera w biznesie. Dzięki prostej strukturze decyzyjnej jesteśmy w stanie szybko i profesjonalnie obsłużyć każdego klienta. Posiadamy własny teren składowy o powierzchni prawie 20 000 mkw., na którym zmagazynowane jest kilka tysięcy ton stali w różnym asortymencie- dzięki temu każdy klient może znaleźć na miejscu poszukiwany przez siebie towar.

Ścisła współpraca z firmami logistycznymi powoduje, że zamawiany towar jesteśmy w stanie dostarczyć w każdy wymagany punkt na terenie Polski. Tym, co wyróżnia naszą firmę spośród konkurencji jest różnorodność towarowa. Jesteśmy jedną z nielicznych firm oferującą zarówno materiał nowy, atestowany oraz outlet wyrobów hutniczych. Na życzenie klienta świadczymy usługi cięcia zamawianych towarów a także prowadzimy skup wyrobów hutniczych, niewykorzystanych zapasów magazynowych oraz elementów poprodukcyjnych

Dlaczego my?

9

30 letnie doświadczenie

Działamy na rynku od lutego 1992 roku, dzięki czemu gwarantujemy szybką, sprawną i rzetelną obsługę.

9

Indywidualne podejście do klienta

Kierujemy się indywidualną wyceną, uwzględniającą potrzeby każdego klienta.

9

Dział zakupów

Prowadzimy również skup materiałów poprodukcyjnych oraz niewykorzystanych zapasów magazynowych naszych kontrahentów (niekoniecznie w długościach handlowych).

rok założenia działalności

TON SPRZEDANEJ STALI